Thursday, June 16, 2016

Dresslink Haul Review / Dresslink Alışveriş Yorumu

Hello dolls!Today I will make a review about my first haul on Dresslink. To be honest, I was not sure whether it is safe or not but thanks to Lendy from Dresslink, I am pretty sure yes it is. Because she gave me a chance for shopping on their website, and I could pick some nice stuffs from there. Thank you Lendy!

And I guess you already know about Dresslink. Even if you do not, you do now. It is a worldwide online fashion clothing seller and offers large variety of clothing styles, which are really cheap. No kidding! And some of you guys I believe may think that the items are cheap too because of their prices. Yet, I can say that for their prices they are quite okay. Moreover, if you think the shipment is so quick and they arrived very fast. About in 10 days, I received the items I selected.

So, I would like to share with you guys! Believe me you will like them for their affordable prices and their cuteness.The tee's material is good enough than I think. When I wear it, it does not make me hot even if I thought it would. I bought Medium although I always love wearing loose tops although I am 86 pounds. But for the tank tops, I  prefer to buy to my size. And this tee is for Asian, so I didn't XS/S or L.
It fits nice.And the print is same with the photo on the website.


My second choice is :

I ordered 38 black and they fit perfect -white is also available. Anyone wants to buy shoes on the website, just go for your actual size, because these shoes are true to size.

Believe me they are light, comfy, and look amazing! They can be worn with shorts, skirts or pants.

To be honest, I love flat platform shoes and they are fine quality considering their price.
and the third one is the necklace set, which I think they go with these shoes perfect!
I always love necklaces. Who doesn't! Especially when it comes to punk gothic style, I want to have all of them, and this set is really cool to have. You can wear all, or just one to match with other necklaces. I wear them separately for different looks.


 The choker with the ying yang fits comfortably, and the other two necklaces, with the gem and the sun pendant are long enough so you can arrange their size as you wish. They are good quality necklaces and I love wearing them all the time.

In conclusion, I am happy with my gifts from Dresslink. Lendy makes my day cool with these lovely items, and thanks to her for enabling me to experience their website. And I can say that if you ask me, I will do shopping on their website, because there are too many things I want, and they are good value, do not look cheap as their price. 
They look true to the photos as you can see. Excelent quality than I expected. I think you will be pleased with your shopping, if you ever plan on ordering from them!

Thumbs up for Dresslink!

By the way use the codes while shopping, and save your money to buy more stuffs.

DLblog5 == Get $5 off on once purchases of $59​
DLblog10 ==Get $10 off on once purchases of $99

---------------


Merhaba arkadaşlar!

Sizlere Dresslink'ten ilk alışverişimi anlatmak istiyorum. Gerçi bana Lendy tarafından hediye edilen ürünlerin üzerinden gidip Dresslink hakkındaki yorumlarımı paylaşacağım demek daha doğru olur.

Daha önce duymuş olduğunuzu düşündüğüm bir site. Açıkcası ben çok uzun süredir bilmiyorum tabi ama görmüş olmama rağmen alışveriş yapmamıştım daha önce. Ne bileyim acaba ürünler kaliteli midir ya da elime ulaşır mı diye düşünmekteyim. Hediyelerim gelene dek.

Uzun uzadıya Dresslink'i anlatmayı düşünmüyorum ki kendinizde incelediğinde bir çok ürünün çok ucuz fiyatlarla satıldığını görebilirsiniz. İşte insanı düşündüren bir konu bu bence. Şayet bende öyleydi. ''Bir ürün bu kadar ucuzsa herhalde bez parçası yolluyorlardır'' derdim hep ama açıkcası -özellikle bir t-shirt istedim ki nasılmış bir göreyim diye- görmüş olduğunuz gibi fiyatına kıyasla kötü bir ürün olduğunu iddia edemem.

Ben M sipariş ettim her ne kadar bol t-shirt favorim olsa da -39 kilo olmama rağmen Large giyen bi insanım- bu tarz da lömbür lömbür bol hoş değil. Ve Asya olduğu için de bedenimden birkaç beden büyük söylemeyi tercih ettim üstüme de yapışmasın diye. Gayette düz oturdu.

Baskısına gelince de bir sıkıntı söz konusu değiş henüz yıkama işlemi görmedi gerçi ama ben baskılı t-shirtleri her zaman ters çevirerek yıkarım zaten. Fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi sitedekinle birebir.

Bir tane de ayakkabı istedim ki bu da benim spor ayakkabılardan sonra en çok tercih ettiğim düz platform ayakkabılar. Doğrusunu söylemek gerekirse elime çok dandik bir şey geleceğini düşünmüştüm ama fiyatı neyse o yani. Hem hafif hem rahat. Numarasında da bir sıkıntı yok. Kaç numara giyiyorsanız onunla aynı yani. Ben siyah tercih ettim ama beyazı da mevcut. Eteklerle, şortlarla ya da pantolonla kombin yapılabilecek bir ayakkabı bence. Şahsen üçüne de yakıştırıyorum ben.

Diğer tercihim de tabiki de kolyeden yana oldu. En çok sevdiğim tarzı da bu sette buldum. Hem 2 adet uzun kolyesi var, ayarlarını kendiniz de yapabiliyorsunuz, hem de bir tane ying yangli tasması var. Dilerseniz üçünü birden ya da ayrı olarak kullanabilirsiniz. Ben farklı farklı takmayı tercih ediyorum. Tasma direk boyna uyuyor. Öyle bol kalma olayı yok. Bazı yorumlarda kolyelerin ucuz gözüktüğünü okudum ama o da sanırım taşından olabilir bilemiyorum. Ben üçünü de çok tatlış buldum açıkcası.

Sonuç olarak şunu belirtmek gerekirse bu fiyata çok çok lüks beklentiler içinde olmamanız. Ama gerçekten fiyatına bakıldığında da gelen ürünlerin daha iyi olduğunu da not ederim... Bana sorarsanız bir daha Dresslink'ten alışveriş yapar mıyım diye cevabım evet olurdu. Şayet yorumlu ürünleri alırsanız daha iyi olabilir. Ama kişinin beklentisine göre de değişebiliyor yorumlar. Kiminin kötü dediğini -bana gelen ürünler hakkında- ben fena bulmadım çünkü. Ama asla bir daha alışveriş yapmam denilebilecek bir site değil. Ayrıca kargolama süresi de çok hızlı, bir gün içerisinde gönderimi yapıldı ve 2 hafta olmadan elime sorunsuz ulaştılar. Kısacası Lendy'e bana Dresslink'i deneyimleme fırsatı sunduğu için teşekkür ederim.

Bu arada kodları kullanarak alışverişinizden indirim kazanıp daha fazla ürün alabilirsiniz:

DLblog5 = 59$ lık alışverişinizde %5
DLblog10 = 99$ lık alışverişinizde %10

Hepinize mutlu günler!

No comments:

Post a Comment